Як подолати депресію

Депресією можна назвати такий психічний стан, коли, наприклад, спостерігається тривалий пригнічений настрій, млявість і байдужість, байдужість до звичайних занять, відсутність бажання будь-що робити і щось змінити у своєму житті. Ці стани також можуть зачіпати ваші думки, почуття, поведінку і весь організм.

За оцінками фахівців від депресій страждає п’ята частина населення цивілізованих країн. Серед інших психічних дискомфортів депресіям відводиться 40%.

Депресія підступна тим, що її намагаються довгий час ігнорувати і вважають мало не слабкістю характеру, а насправді за наявності депресивних розладів якість життя людини сильно погіршується. Без допомоги фахівців вибратися з цього стану дуже складно, незважаючи на наполегливі поради близьких “підбадьоритися” і “перестати страждати дурницями”.

Крім того, такі прояви депресії, як поява млявості та байдужості, можуть бути продиктовані постійно діючою стресовою ситуацією, старінням і навіть зменшенням рухової активності.

 

 

Одне з головних завдань психокорекції та терапії депресії – навчити клієнта розуміння і навичок контролю своєї поведінки, емоцій і настрою, запобігати рецидивам і проводити профілактичні заходи.

Клієнт навчається управлінню своїм ставленням до того, що відбувається, і зміні оцінки з негативної на позитивну. У роботі виявляються підсвідомі установки клієнта, що стимулюють психологічний дискомфорт.Їх коригують і потім визначають нові завдання та установки. Водночас клієнт навчається нового, безпечного та екологічного способу мислення і поведінки, погляду на світ і його сприйняття, дезінтеграції та трансформації негативних переживань.

MentalPress

MentalPress