Контракт

Контракт клієнта з психологом

Контракт - це домовленість, укладена між психологом і клієнтом, яка обумовлює психологічні та організаційні аспекти їхньої спільної роботи.

Робота відбуватиметься у формі психоконсультування або психокорекції (психотерапії).

Психоконсультування - це послідовність онлайн-зустрічей, де клієнт за допомогою психолога отримує змогу визначити проблему та обрати найкраще її розв'язання;

Психокорекція та психотерапія - це онлайн-зустрічі психолога з клієнтом з використанням ним спеціальних наукових, апробованих і безпечних методів і методик, спрямовані на системні зміни в психоемоційному стані клієнта.

Умови контракту

Онлайн-зустрічі (сесії) психолога з клієнтом відбуваються з частотою від одного до трьох разів на тиждень. Тривалість однієї сесії - 60 хвилин.
Психолог гарантує повну конфіденційність спільної роботи. Жодних подробиць життя клієнта не буде передано третім особам в усній або письмовій формі, зокрема членам сім'ї або родичам, без явної його згоди.
Час зустрічей обговорюється на першій сесії, і надалі графік стає фіксованим. За клієнтом закріплюється зручний для нього час. За необхідності час сесій можна змінити.

Клієнт має право в будь-який час завершити психологічну роботу. Для цього клієнту потрібно обговорити це з психологом щонайменше за одну зустріч до її завершення.
У разі хвороби або інших обставин, найближча запланована сесія може бути скасована і перенесена на наступний запланований час. Для цього бажано попередити психолога за 24 години до початку сесії.
Оплата онлайн-сесії проводиться за 24 години до початку кожної сесії. Також (за погодженням із клієнтом) можуть існувати інші зручні для сторін домовленості щодо оплати роботи психолога.
У разі, якщо: клієнт не скасував призначену сесію; не прийшов на призначену сесію; запізнився на сесію більш ніж на 20 хвилин, то сплачені ним кошти не повертаються.
Якщо з поважної причини психолог не присутній на сесії в призначений день і годину, але не попереджає про це клієнта, то наступна сесія буде безкоштовною для клієнта.
У разі, якщо запізнення клієнта до призначеного часу сесії буде меншим за 20 хвилин, то він вкорочує особисто відведений йому час сесії.
Після ознайомлення з цим контрактом клієнт має право обговорити з психологом його пункти і, за згоди з ними, прийняти його до початку роботи.